Danas su Brokeri u produžetku pobjedili Hermes u Zagrebu.

KK Hermes Analitica – KK Vrijednosnice Osijek 90:95 (27:25, 15:12, 24:19, 18:28, 6:11)

Hermes: Perić 16, Kordić 10, Kalpić 7, Svoboda 34, Rajić 20, Anzulović, Krajinović, Ljubičić, Stanić 3, Gazić.

Vrijednosnice: Bašić 14, Jordano 17, Ćorić 5, Buljević 31, Darling 14, Filipović, Kujundžić 7, Dmitrović, Šarenac 7, Lakić.

Vrijednosnice bolje otvaraju utakmicu, već na početku prave prednost od 6 razlike za 4:11 i održavaju prednost do sredine prve četvrtine koja završava rezultatom 27:25. Domaćin održava svoju prednost sve do 25. minute utakmice kada je Antonio Jordano zabio tricu za rezultat 51:52. Nakon toga Hermes pravi seriju 13:0 za rezultat 64:52, što je ujedno i
njihovo najveće vodstvo u utakmici. Tri minute do završetka utakmice Brokeri opet dolaze u vodstvo rezultatom 76:77, utakmica je neizvijesna do samoga kraja i završava rezultatom 84:84, obje ekipe su imale priliku za pobjedu koju nisu iskoristile, Bruno Perić kod domaćih te Lovre Bašić kod gostiju promašuju za kraj. Produžetak Brokeri otvaraju serijom 8:0, Hermes svoje prve koševe postiže u posljednje dvije minute utakmice te pobjedu odnose Vrijednosnice rezultatom 90:95. Kod domaćina najbolje su odigrali Svoboda 34 , Rajić 20 te Perić sa 16 poena, dok su kod Brokera najbolji bili Buljević 31 poen, uz odličan šut 12/14, kojima je dodao 8 skokova i 4 asistencije, dovoljno za valorizaciju čak 44, Jordano 17 te Bašić i Darling sa 14 poena.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju 7.1.2020. u Osijeku protiv KK Zadar.