Večeras su Vrijednosnice izgubile utakmicu od Helios Sunsa u sklopu NLB ABA lige 2.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Helios Suns 67:84 (15:25, 19:23, 13:21)

Vrijednosnice: Makoi, Dugandžić 6, Grušanović 11, Tomljenović 2, Porobić 4, Kuany 2, Bošnjak 11, Perković 15, Topolović 5, Džajić 11.

Helios Suns: Bratec, Ferme 10, Pašajlić 3, Ervin 8, Oman 4, Mahkovic 15, Jois 22, Sirc 2, Prepelič 2, Šantelj 18.

Ekipa Helios Suns je bolje ušla u utakmicu, do poluvremena su stvorili prednost od 14 poena za 34:48. Nakon odmora gostujuća ekipa je još povećala vodstvo, u 27. minuti imali su +20 (43:63), nakon toga Vrijednosnice Osijek prave seriju 11:0 te treća četvrtina završava sa 54:63. U zadnjoj dionici Helios se vraća u svoj ritam te zasluženo pobjeđuje sa 67:84. Za Vrijednosnice je Perković ubacio 15 te Grušanović, Bošnjak i Džajić svaki po 11. Za Helios Sunse najviše je ubacio Jois 22.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u nedjelju, 27.03.2022. u Osijeku protiv Alkara u 19:30.