Danas su Vrijednosnice Osijek u produžetku pobijedile Hermes u Zagrebu.

KK Hermes Analitica – KK Vrijednosnice Osijek 107:116 (23:20, 18:28, 31:23, 27:28, 8:17)

Hermes: Grgić 16, Škara 30, Smolić 22, Kordić 17, Jacović 18, Tomasevich, Gazić, Martinac, Sedlar, Damjanić 3, Mileković 1, Dam.

Vrijednosnice: Ashton 38, Kujundžić 21, Vladović 2, Šiško 13, Primorac 13, Flanjak, Tomljenović, Dmitrović 6, Budimir 21, Štebih, Šuvak 2.

Vrijednosnice Osijek danas su odigrale utakmicu s puno preokreta, ekipe su se 40 minuta izmijenjivale u vodstvu koje je dovelo do produžetka. Hermes je krenio u utakmicu s 14:6 te su Vrijednosnice do kraja prve dionice smanjile na -3. U 13.munuti su Brokeri prešli u vodstvo (27:28) te su ga držali do kraja prvog poluvremena koje završava sa 41:48. U 24.minuti domaćin je prešao u vodstvo te ga je održavao do kraja treće četvrtine – 72:71. U posljednoj dionici Vrijednosnice su vodile prve četiri minute nakon čega je Hermes prešao u vodstvo. Četiri minute prije kraja domaćin je imao +8 poena (97:89) no Vrijednosnice su uspjele izjednačiti nakon čega je usljedio produžetak. U produžetku je ekipa trenera Kujundžića izdominirala te pobijedila sa 107:116. Brokere je predvodio Ashton sa 38 poena, dok su Kujundžić i Budimir ubacili svaki po 21.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u srijedu, 24.01. protiv Mladosti u Osijeku u 17:00h.