Večeras su Brokeri u Velikoj Gorici izgubili od KK Gorica.

KK Gorica – KK Vrijednosnice Osijek 102:90 (32:18, 26:35, 16:23, 28:14)

Gorica: Petrović 3, Papac 9, Mazalin 17, Brzoja 9, Kapusta 16, Vučić 10, Majcunić 3, Babić, Mašić 16, Osolnik 8, Gospić 11.

Vrijednosnice: Bašić 11, Jordano 23, Ćorić 11, Buljević 4, Darling 11, Filipović, Kujundžić 14, Dmitrović, Šarenac 14, Lakić 2.

Gorica bolje otvara utakmicu šutem za tri 5/5 te već u prvoj četvrtini prave 14 koševa prednosti za 32:18. Najveće vodstvo Gorice bilo je u 13. minuti utakmice čak plus 19 za 42:25, no do kraja prvog poluvremena Brokeri smanjuju na 58:53. Nakon odmora, u šestoj minuti utakmice zabijenim košem Maxwella Darlinga Brokeri dolaze u prednost rezultatom 65:66. Nakon toga slijedi najveća prednost gostiju zabijenom tricom Andrije Šarenca za 67:74, treća četvrtina završava rezultatom 74:76. Domaći ponovno preuzimaju vodstvo nakon tehničke pogreške Lovre Bašića i nastavljaju istim ritmom do kraja praveći seriju 10:0. Utakmica završava zabijenom tricom Roberta Kujundžića rezultatom 102:90. Kod domaće momčadi najbolji su bili Mazalin, Kapusta i Mašić, dok su kod Vrijednosnica Jordano, Kujundžić i Šarenac.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u Osijeku, 1.2.2020. u 17:00h protiv KK Split.