Večeras su Vrijednosnice u produžetku izgubile od ekipe Gorice.

KK Gorica – KK Vrijednosnice Osijek 95:86 (20:26, 22:21, 20:17, 14:12,19:10)

Gorica: Batur 8, Krapić 3, Kovačević 12, Baković 13, Kapusta 2, Majcunić10, Kalajžić 15, Mašić 10, Savić, Mazalin 5, Uljarević 11, Ljubičić 6.

Vrijednosnice: Čelebić 10, Kujundžić 17, Clarance 14, Lakić 8, Paić 13,Filipović 3, Tokić, Špehar, Porobić 11, Topolović 10.

Brokeri su odlično otvorili utakmicu, pokazali su dominantnost u igri, u 9.minuti prave vodstvo od +8 za 21:13. Održavaju prednost sve do 28.minute kada Gorica prelazi u vodstvo košem Batura za 62:60, no Clarance zabija dva uzastopna koša te su Vrijednosnice na kraju treće četvrtine i dalje u plusu rezultatom 62:64. U posljednjoj četvrtini ekipe su bile podjednake te su izmijenjivale vodstvo što je rezultiralo neriješenim rezultatom 76:76 koje je odvelo u produžetak utakmice. U produžetku domaćin pravi seriju 9:0, gosti su u cijeloj četvrtini zabili samo 10 koševa te Gorica pobjeđuje rezultatom 95:86. Za ekipu Vrijednosnica najviše koševa zabili su Kujundžić 17, Clarance 14 i Paić 13, dok su za Goricu Kalajžić 15, Baković 13 i Kovačević 12.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u srijedu, 20.01.2021. u Zagrebu protiv KK Hermes Analitica u 15:00.