Večeras su u Puli Vrijednosnice Osijek pobijedile KK Stoja.

KK Stoja – KK Vrijednosnice Osijek 76:94 (22:23, 19:22, 21:22, 14:27)

Stoja: Dasko 2, Gustovarac 11, Travica 15, Đugum 18, Matić 21, Grujanić, Rojnić, Bulešić 5, Mlatac, Blažević 2, Banko, Ostojić 2.

Vrijednosnice: Bradford 26, Vladović 17, Budimir 8, Šiško 7, Krajina 4, Flanjak 5, Dmitrović 2, Tomljenović, Bošnjak 12, Sudžum 13.

U prvoj četvrtini su ekipe bile podjednake, igralo se koš za koš. U 15.minuti Vrijednosnice prave prvo veće vodstvo od 8 poena za 27:35, no domaćin do kraja prvog poluvremena smanjuje na 41:45. U trećoj dionici je ekipa Stoje pokušavala sustići Brokere, no najviše se uspjela približiti na tri poena zaostatka. U posljednjoj četvrtini je presudila kvaliteta, Vrijednosnice su zabile 27 poena, dok su domaćini samo 14. Brokeri odnose bodove u Osijek rezultatom 76:94.  Za Vrijednosnice su najviše koševa zabili Bradford 26, Vladović 17, Sudžum 13 i Bošnjak 12. Vrijedi spomenuti 17-ogodišnjeg Gabrijela Flanjak, koji je odigrao u ključnim trenucima kada se prelamao rezultat, odigrao je odličnu obranu, ubacio 5 poena, imao je 3 osvojene lopte, 4 skoka i 4 asistencije.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u subotu, 18.02.2023. protiv KK Jazine Arbanasi u Osijeku s početkom u 18:00h.