Večeras su Vrijednosnice izgubile utakmicu od Šibenke.

GKK Šibenka – KK Vrijednosnice Osijek 106:81 (29:16, 19:24, 23:19, 35:22)

Šibenka: Arslanagić 18, Gulin 10, Bašić 13, Jambrović 9, Pleadin 2, Klarin, Rebić 15, Živković 3, Grgurica, Solomun 9, Antić, Paić 27.

Vrijednosnice: Makoi 4, Tomljenović 10, Porobić 11, Bošnjak 11, Topolović 10, Lisica 10, Dugandžić 2, Tokić 4, Špehar 2, Kuany 17.

Ekipa Šibenke odlično je krenula u utakmicu, nakon prvih 10 minuta vodila je sa 29:16. U drugoj četvrtini Vrijednosnice su bile agresivnije u obrani, zabijali su koševe iz reketa te su do odmora smanjili zaostatak na 48:40.  U drugom poluvremenu Šibenka je podigla prednost na +16, a Vrijednosnice su 27.minuti košem Porobića  došle na -6 (59:53) . Do kraja utakmice gosti se nisu više uspjeli približiti domaćinu koji zasluženo osvaja bodove rezultatom 106:81. Šibenku je predvodio Paić sa 27 poena, a za Vrijednosnice je najviše zabio Kuany 17 poena.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u petak, 04.02.2022. protiv Alkara u Osijeku s početkom u 17:00h.