KK Hermes Analitica - KK Vrijednosnice Osijek 82-76

Večeras je u sklopu 21. HT Premier Lige ekipa KK Vrijednosnica Osijek izgubila od KK Hermes Analitica  rezultatom 82:76.

KK Hermes Analitica – KK Vrijednosnice Osijek 82:76 (24:20, 15:18, 23:19, 20:19).

KK Hermes Analitica: Perić 20, Kordić 0, Raič, Đurinović, Svoboda 13, Garafolić 13, S. Krstanović 11, Turić 2, Moč, Rajić 23, A. Krstanović.

KK Vrijednosnice Osijek: Tomsick 7, Taylor 6, Došen 14, Markulin 8, Anzulović 0, Šarac 12, Krolo 4, Lindbom 11, Vrkić 8, Turalija 6.

Domaćini su bolje krenuli u susret i održavali prednost do kraja prve četvrtine koja završava s rezultatom 24:20.

U drugoj četvrtine Vrijednosnice s dvije trice Nicka Tomsicka i tricom Ariana Došena prelaze u vodstvo 37:38.

Na odmor se odlazi rezultatom 39:38 za Hermes.

U nastavku utakmice domaćini boljom igrom odlaze na +10 (50:40), ali Brokeri u samoj završnici uspijevaju smanjiti na -5 razlike (62:57).

Zadnja četvrtina pripada domaćinima koji nisu dopustili Brokerima da ostvare pobjedu u gostima.

Najbolji igrači domaće ekipe su bili Julijan Rajić s 23 i Bruno Perić s 20 poena, a kod Brokera Arian Došen 14 i Aljoša Šarac s12 poena.

Igračima trenera Vladimira Krstića predstoji daljnja borba za ulazak u playoff.

Sljedeću utakmicu KK Vrijednosnice Osijek igraju u ponedjeljak, 9. travnja 2018. s KK Šibenik u dvorani Gradski vrt.