Večeras su Vrijednosnice izgubile utakmicu od ekipe Škrljeva.

KK Adria Oil Škrljevo – KK Vrijednosnice Osijek 95:87 (15:27, 29:13, 19:26, 32:21)

Škrljevo: Arslanagić 1, Gunjina 15, Robertson 20, Rajčić 5, Vrgoč 3,Pilepić 19, Jelenković 6, Vucić, Barnjak 19, Boban 7, Bjelanović, Cvitković.

Vrijednosnice: Lisica 21, Kujundžić 8, Porobić 14, Topolović 10, Lakić 14, Filipović 4, Tokić, Špehar 3, Pavić, Paić 13.

Idiličan početak utakmice za Brokere koji su igrali bez ozljeđenog Clarance i Čelebića. Gosti su se nametnuli i dominirali, na kraj prve četrvtine odlaze sa čak +12 rezultatom 15:27. U drugu četvrtinu su krenuli jednako dobro, vodili su i sa 13 poena razlike, no domaćini kreću sa čvršćom obranom i smanjuju razliku, te u 18. minuti rade prvo vodstvo za 40:38, prvo poluvrijeme završava sa 44:40. U drugom poluvremenu tricom Špehara gosti ponovno prelaze u vodstvo za 44:45 te održavaju vodstvo do kraja treće četvrtine rezultatom 63:66. U posljednjoj dionici obje ekipe su se izmijenjivale u minimlanom vodstvu sve do posljednje dvije minute utakmice kada Škrljevo tricom Pilepića odlazi na 5 koševa prednosti. Nakon toga su još povećali vodstvo, a Brokeri više nisu stigli vratiti utakmicu u svoju korist te utakmica završava pobjedom ekipe Škrljeva rezultatom 95:87. Za Škrljevo najviše koševa zabili su Robertson 20, Pilepić 19 i Gunjina 15, a za Vrijednosnice Lisica 21, Porobić i Lakić 14 te Paić 13.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju 27.02.2021. protiv Sonik Puntamike u Osijeku.