Večeras je ekipa Vrijednosnica Osijek izgubila utakmicu u Zagrebu protiv Cibone.

KK Cibona – KK Vrijednosnice Osijek 102:70 (24:16, 24:19, 29:18, 25:17)

Cibona: Bilinovac 5, Vucić 4, Novačić 2, Gnjidić, Drežnjak 10, Radovčić 17, Marić 21, Bundović 16, Prkačin, Moore 6, Nakić 21.

Vrijednosnice: Jordano 11, Kujundžić 7, Frye 13, Lakižć 8, Paić 18, Filipović, Pavlović 5, Špehar, Porobić 3, Vedriš, Topolović 5.

Vrijednosnice su odlično otvorile utakmicu, poveli su sa 4:13 te održavali vodstvo sve do osme minute kada Cibona izjednačuje za 16:16, prva četvrtina završava rezultatom 24:16. U drugu četvrtinu domaćin ulazi još jače i agresivnije te na poluvrijeme odlaze sa +13 za 48:35. Iskusnija ekipa Cibone do kraja povećava svoju prednost na +32 te rutinski osvaja bodove za konačnih 102:70. Kod Cibone najviše koševa zabili su Nakić i Marić 21, Radovčić 17, Bundović 16. Za Vrijednosnice najviše koševa postigli su Paić 18, Frye 13 i Jordano 11.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u nedjelju, 25.10.2020. u 17:00h u Osijeku  protiv KK Gorica.