Večeras su Vrijednosnice pobjedom u Šibeniku upisale četvrtu pobjedu u nizu.

GKK Šibenka – KK Vrijednosnice Osijek 81:93 (16:23, 20:20, 24:24, 21:26)

Šibenka: Freeman 10, Šarić 5, Milković 23, Vlaić, Širko 17, Živković, Gulin, Bašić 8, Antić 2, Klarin 5, Pleadin 9, Jurković 2.

Vrijednosnice: Lisica 14, Kujundžić 29, Porobić 19, Lakić 7, Paić 23, Maskaljević, Tokić, Špehar, Ćosić, Pavić, Topolović 1.

Utakmicu vodstvom otvaraju Vrijednosnice, koje u devetoj minuti košem Kujundžića ostvaruju prvo veće vodstvo od 12 razlike za 11:23. Do kraja četvrtine Šibenka smanjuje vodstvo na 16:23. U drugoj četvrtini su Brokeri nastavili dominirati u istom ritmu te na odmor odlaze sa plus sedam rezultatom 36:43. U drugo poluvrijeme bolje su krenuli domaćini, mini serijom su došli na minimalnu prednost za 45:46. Nakon toga koševima Paića, Kujundžića i Porobića igrači trenera Šarlije ostvaruju +10 za 47:57. U 27. minuti Brokeri povećavaju vodstvo na 12, a Šibenka do kraja četvrtine smanjuje na šest za 60:67. U zadnjoj dionici gosti su nastavili kontrolirati utakmicu, četiri i pol minute prije kraja tricom  Lisice postižu najveće vodstvo od 15 razlike (69:84), te do završetka pobjeđuju sa konačnih 81:93. Igrači Vrijednosnica dominirali su cijelom utakmicom, vodili su svih 40 minuta, te zasluženo pobjedili. Ekipu Šibenke predvodili su Miković sa 23 i Širko sa 17, a Vrijednosnice  Kujundžić 29, Paić 23 i Porobić 19.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u Osijeku, 10.04.2021. protiv ekipe Zabok u 17:00h.