KK Zadar - KK Vrijednosnice Osijek

Sinoć je u sklopu 24. HT Premier lige ekipa KK Vrijednosnica Osijek izgubila od KK Zadra rezultatom 95:79.

KK Zadar – KK Vrijednosnice Osijek 95:79 (17:15, 29:21, 27:20, 22:23)

KK Zadar: Bašić 5, Vladović 5, Ivanov 2, Kraljević 18, Jelenković, Krajina 5, Vuković 9, Brzoja 16, Gray 20, Božić 13, Planinić 2.

KK Vrijednosnice Osijek: Tomsick 14, Taylor 8, Došen 7, Levinson 11, Markulin 3, Anzulović 2, Šarac 11, Krolo, Lindbom 2, Vrkić 14, Turalija 7.

Igrači Vrijednosnica dobro otvaraju utakmicu i serijom 0:7 pri kraju prve četvrtine vode 12:15. Nakon toga trener Zadra traži time-out te budi svoje igrače koji do poluvremena ostvaruju rezultat 46:36.

U nastavku igre Zadar je razigraniji te odlazi na 20 poena prednosti koju zadržava do pred kraj utakmice kada Brokeri dobrim šutom za 3 poena prave 2:12 i ublažuju poraz.

Najefikasniji igrači u domaćim redovima su bili Steven Gray s 20 poena i Filip Kraljević s 18 poena, a kod Brokera Nick Tomsick i Domagoj Vrkić s 14 poena.

Sljedeću utakmicu koja će odlučivati o mjestu koje vodi u play-off KK Vrijednosnice igraju već u subotu, 21. travnja 2018. protiv KK Alkara u Gradskom vrtu u 18 sati.