KK Vrijednosnice Osijek - KK Cedevita 62-89

Večeras su košarkaši KK Vrijednosnica Osijek u 2. utakmici doigravanja za prvaka Hrvatske izgubili od KK Cedevite rezultatom 62:89 i time završili ovogodišnju sezonu.

KK Vrijednosnice – KK Cedevita 62:89(19:24, 17:25, 9:25, 17:15)

KK Vrijednosnice: Tomsick 0, Taylor 10, Došen 12, Levinson 9, Anzulović 0, Šarac 10, Krolo 6, Lindbom 3, Vrkić 3, Turalija 9.

KK Cedevita: Ukić 5, Krušlin 10, Perković 0, Nichols 7, Slavica 6, Musa 15, Cherry 11, Arapović 2, Markota 12, Ramljak 8, Stipanovic 13.

I u drugoj utakmici Vrijednosnice su uspijevale parirati aktualnim prvacima Hrvatske samo u početku te nisu dopuštale da se odvoje na veću prednost.Nizom od 0-8 u drugoj četvrtini košarkaši gostiju preuzimaju kontrolu i na poluvrijeme se odlazi s rezultatom 36:49. U nastavku Cedevita ubacuje u višu brzinu i osigurava ulazak u polufinale.

Kod Brokera najbolji strijelac je bio Arian Došen s 12 poena , a kod gostiju Džanan Musa s 15 poena.