Večeras su Vrijednosnice osvojile važne bodove pobjedom protiv Furnira.

KK Furnir – KK Vrijednosnice Osijek 83:100 (17:24, 22:20, 18:29, 26:27)

Furnir: Perić 5, Isabell 16, Majić 14, Jerković 7, Puou 3, Vlahovec, Prelec, Pandurić 22, Vujić 4, Smolić, Šola 2, Ljubičić 10.

Vrijednosnice: Lisica 19, Kujundžić 20, Porobić 17, Lakić 9, Paić 24, Maskaljević, Tokić, Špehar, Ćosić, Jelavić, Topolović 11.

Od početka utakmice Vrijednosnice su postavile visoku ljestvicu, u sedmoj minuti su poveli sa sedam razlike te održavaju toliku prednost do kraja četvrtine. Prvo veće vodstvo gosti prave u 16. minuti košem Topolovića za 27:39. Nakon toga Furnir ostvaruje seriju 9:0 te prvo  poluvrijeme završava sa 39:44. Vrijednosnice su u drugom poluvremenu nastavili odličnom igrom, još čvršćom obranom,  proradio ih je šut te su do kraja  imali 10 trica i 29 asistencija. Domaćin je nekoliko puta smanjio prednost, no neuspješno. Najveću prednost Brokeri su napravili u zadnjoj minuti od +21, košem Paića za 79:100. Utakmica završava pobjedom  gostiju sa 83:100. Vrijednosnice su igrale bez ozljeđenog Filipovića i Clarancea. Furnir je predvodio Pandurić sa 22 poena, Isabell 16 i Majić 14, a Vrijednosnice Paić sa 24, Kujundžić 20, Lisica 19 te Porobić 17.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u subotu, 27.03.2021. u 17:00h u Osijeku protiv Alkara.