Jučer su juniori Vrijednosnica Osijek gostovali u Slavonskom Brodu u sklopu 3. kola juniorske lige.
Utakmicu je obilježila slaba obrana obje ekipe, te loše i tendenciozne odluke sudaca Lipovca i Pongračića protiv ekipe Vrijednosnice Osijek. Naši dečki su bolje otvorili susret, no domaćini se brzo bude i na poluvrijeme odlaze s vodstvom od 6 razlike. Drugo poluvrijeme nam pruža rezultatski neizvjesnu utakmicu, 35 sekundi prije kraja kod rezultata 103-102 za Brod suci dosuđuju nekoliko uzastopnih štetnih odluka za Vrijednosnice i domaćini u zadnjim sekundama iskorištavaju 7 od 8 slobodnih bacanja te pobjeđuju rezultatom 110-102. Čestitamo ekipi Brod na pobjedi u ovoj zanimljivoj i neizvjesnoj utakmici.