Večeras su Vrijednosnice upisale prvi poraz u ovoj sezoni.

KK Omiš Čagalj Tours – KK Vrijednosnice Osijek 78:74 (23:16, 24:16, 16:12, 15:30)

Omiš: Rašetina 7, Petrašić 12, Willis 38, Fulgosi 8, Stojanović 5, Mirković, Jović 8, Mimica, Macura, Polić, Topić.

Vrijednosnice: Ashton 24, Kujundžić 9, Vladović 13, Divić, Primorac, Martinović, Dmitrović 8, Budimir 8, Šiško 12, Šuvak.

Brokeri su loše ušli u utakmicu, domaćin je već u sedmoj minuti imao vodstvo od 17 poena za 23:6. U drugoj četvrtini Vrijednosnice su smanjile zaostatak te dolaze na 23:21. Nakon toga nastavila se dobra serija Omiša te odlaze na odmor sa +15 za 47:32. U drugom poluvremenu nije bilo previše promjena, domaćin je bio dobar u oba smjera dok Vrijednosnice nisu imale dovoljno energije. Brokeri su u posljednjoj dionici napravili preokret, uspjeli su smanjiti zaostatak od 20 poena. 10 sekundi prije kraja košem Kujundžića su došli na 76:74 no Willis koji je predvodio domaćine zabija dva poena iz slobodnih bacanja te Omiš pobjeđuje sa 78:74.Ekipa trenera Kujundžića je odigrala dobro posljednjih pet minuta što nije bilo dovoljno za osvojiti bodove.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju 18.11. u Osijeku protiv Kvarnera u 17:00h.