Danas su Vrijednosnice upisale nove bodove pobjedivši Podstranu.

KK Podstrana – KK Vrijednosnice Osijek 74:92 (12:26, 22:20, 15:30, 25:16)

Podstrana: Bašić 8, Pavin 12, Lisica 19, Šipić 20, Tomašević, Bulić 3, Topić 3, Tomić 3, Udiljak 3, Jurčević 2, Alfirević, Alić 1.

Vrijednosnice: Ashton 16, Kujundžić 17, Vladović 13, Šiško 7, Primorac 12, Tomljenović 9, Dmitrović 2, Budimir 4, Divić 8, Šuvak 4.

Vrijednosnice su odlično otvorile utakmicu sa 11:0 dok je domaćin prvi poen upisao tek u petoj minuti. Brokeri su bili bolji i u napadu i obrani, zabijali su lagane poene te na poluvrijeme odlaze sa +12 za 34:46. U drugom poluvremenu Vrijednosnice su nastavile u istom ritmu, agresivnom igrom i visokom energijom su došli na vodstvo od 31 poena (82:51) što je ujedno i najveće vodstvo u utakmici. Trener Domagoj Kujundžić dao je priliku svim igračima te su se svi upisali na listu strijelaca. Domaćin je pružao slab otpor te Vrijednosnice Osijek rutinski pobjeđuju sa 74:92, kod gostiju najviše poena ubacili su Kujundžić 17 te Ashton 16.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u srijedu, 29.11.2023. protiv Alkara. Utakmica će se održati u Osijeku u 17:00h u sklopu Kupa Krešimir Ćosić.