Večeras su u Puli Vrijednosnice Osijek pobijedile KK Stoju.

KK Stoja – KK Vrijednosnice Osijek 80:90 (21:33, 15:25, 28:17, 16:15)

Stoja: Maljić 18, Dasko 9, Gustovarac 3, Travica 7, Matić 20, Cetina 2, Cukerić, Banko, Mlatac 2, Kordiš 19.

Vrijednosnice: Ashton 16, Kujundžić 20, Vladović 9, Šiško 4, Primorac 13, Flanjak, Dmitrović 5, Budimir 17, Divić, Šuvak 6.

Vrijednosnice su odigrale dobro prvo poluvrijeme, nakon prvih 20 minuta imale su vodstvo od 22 poena za 36:58, domaćin je prvih 18 poena ostvario bez promašaja. U drugom poluvremenu Brokeri prve četiri minute nisu poentirali gdje su domaćini smanjili zaostatak na 45:58. Kako se približavao kraj utakmice tako je padala koncetracija i ritam Vrijednosnica, Stoja je nekoliko puta smanjila zaostatak na manje od 10 poena. Dvije minute prije kraja domaćin se približio na 6 poena zaostatka (78:84), no posljednje poteze bolje su iskoristili Brokeri koji pobjeđuju sa 80:90. Vrijednosnice Osijek predvodili su Kujundžić sa 20 i Budimir sa 17 poena.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u subotu, 04.11. protiv Gorice u Gradskom vrtu u 17:00h.