Večeras su Vrijednosnice u derbiju pobijedile Kvarner u Rijeci.

KK Kvarner 2010 – KK Vrijednosnice Osijek 72:78 (30:11, 15:23, 14:24, 13:20)

Kvarner: Bile 20, Štemberger 11, Čakarun 9, Lisica 11, Jelenković 11, Vujasinović 6, Delpin, Vucić 4, Zelanto, Smojver, Kostić, Đugum.

Vrijednosnice: Ashton 12, Kujundžić 18, Šiško 4, Primorac 9, Kotrulja 4, Tomljenović 2, Dmitrović 2, Budimir 5, Bjelanović 22, Šuvak.

U punoj dvorani navijača Kvarner je odlično otvorio utakmicu sa velikih 17:0, u prvoj četvrtini su poveli i sa 22 poena za 28:6 što im je bilo i najveće vodstvo u utakmici. U drugoj dionici Vrijednosnice su smanjile zaostatak na -11 za 45:34. U drugom poluvremenu Brokeri su napravili preokret, agresivnom igrom u 26.minuti su prešli u vodstvo te su do kraja susreta bili sve dominantniji. U posljednjoj četvrtini se raspala igra domaćina gdje su igrači trenera Domagoja Kujundžića poveli sa 9 poena. Vrijednosnice Osijek zaključuju utakmicu pobjedom sa 72:78 te su tako preuzeli vrh Prve muške lige. Zahvaljujemo korektnim navijačima Kvarnera što su ispratili Brokere pljeskom na zasluženoj pobjedi. Goste su predvodili Bjelanović sa 22 i Kujundžić sa 18 poena.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju 02.03. protiv Podstrane u Osijeku u 17:00h.