Danas su Vrijednosnice izgubile utakmice protiv ekipe Vojvodine u sklopu ABA 2 Lige.

KK Vojvodina – KK Vrijednosnice Osijek 92:61 (18:26, 25:13, 28:7, 21:15)

Vojvodina: Kočić, Banjac 3, Beslać 7, Nedeljkov 6, Bjelica 17, Mirotić 2, Rakićević 12, Vučetić 17, Neal 7, Zarić 8, Stanojević 6, Ljubičić 7

Vrijednosnice: Makoi 8, Lisica 7, Dugandžić, Grušanović 3, Tomljenović, Špehar, Porobić 9, Kuany 8, Bošnjak 5, Simanić 11, Topolović 10

Vrijednosnice su na početku bile bolja ekipa, prvu četvrtinu su zaključili sa vodstvom od 8 poena za 18:26. U drugoj četvrtini Brokeri su dvaput imali vodstvo od 10 koševa, no ekipa Vojvodine u 18.minuti tricom Bjelice dolazi u vodstvo (38:36) te prvo poluvrijeme završava sa 43:39. U nastavku je domaćin odigrao bolje u svim košarkaškim segmentima te zasluženo pobijedio sa velikih 92:61. Vojvodinu su predvodili Bjelica i Vučetić  svaki po 17 poena, a Vrijednosnice novi Broker Stefan Simanić 11 te Topolović 10 poena.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u srijedu, 15.12.2021. u 18:00h protiv HKK Široki u sklopu ABA 2 Lige.