Večeras su Vrijednosnice odigrale 6.kolo Prve muške lige u kojem su pobijedile ekipu Samobora.

KK Samobor – KK Vrijednosnice Osijek 74:85 (11:17, 16:22, 24:29, 23:17)

Samobor: Vranješ 12, Sedlar 2, Rašić 3, Pavičić 9, Kujundžić 5, Samac 18, Glasnović 2, Žganjer 5, Macner 10, Jakšić, Kalpić 8.

Vrijednosnice: Bradford 24, Vranješ, Tokić 4, Budimir 13, Bošnjak 10, Martinović, Dmitrović, Tomljenović 1, Šiško 8, Perković 7, Sudžum 18, Pavić.

Utakmicu je bolje otvorila ekipa Samobora, Vrijednosnice su u 8.minuti tricom Bradfora prešle u vodstvo te su boljom igrom na poluvrijeme otišli sa +12 poena (27:39). Nakon odmora, Brokeri su napravili nekoliko laganih koševa te povećali prednost na +20 za 31:51. U trećoj četvrtini Vrijednosnice Osijek su napravile najveće vodstvo u utakmici od 25 poena za rezultat 51:76. Do završnice, domaćini su uspjeli malo smanjiti svoj zaostatak, a kvalitetnija ekipa Vrijednosnica rutinski pobjeđuje sa 74:85. Brokerima su se vratili ozljeđeni i bolesni igrači te je trener Srđan Helbich dao priliku svima.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u Osijeku u subotu, 12.11.2022. protiv KK Stoja iz Pula s početkom u 17:00h.