Večeras su Vrijednosnice Osijek u Sinju osvojile važne bodove pobjedivši
Alkar.

KK Alkar – KK Vrijednosnice Osijek 86:99 (21:32, 26:27, 19:21, 20:19)

Alkar: Brocić 12, Granić 4, Kučan 21, Varence 17, Vučić 16, Echols 11, Mandalinić 3, Putnik, Tomašević, Vučić 2, Zukanović.

Vrijednosnice: Jordano 28, Frye 18, Porobić, Topolović 13, Paić 13, Filipović 2, Kujundžić 10, Špehar, Vedriš, Lakić 15.

Alkar otvara utakmicu vodstvom 7:2, u četvrtoj minuti utakmice Vrijednosnice prelaze u vodstvo rezultatom 11:13 te do kraja četvrtine održavaju prednost rezultatom 21:32. U 19. minuti zabijenim košem Franca Filipovića Brokeri odlazaze na velikih +20 za 38:58, no domaćini  smanjuju i prvo poluvrijeme završava rezultatom 47:59. Brokeri su od početka pokazali dominaciju, bolje su igrali obranu, imali su veći broj skokova i asistencija te završavaju utakmicu pobjedom rezultatom 86:99.

Za ekipu Alkara najbolje su odigrali Kučan 21, Varence 17, Vučić 16, a za Vrijednosnice Jordano 28 sa čak 6 trica, Frye 18, Lakić 15, Topolović i Paić 13.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u nedjelju, 8.11.2020. godine u 17:00h protiv KK Šibenka.