Večeras su Vrijednosnice u napetoj završnici izgubile od KK Sloga iz Kraljeva.

KK Sloga – KK Vrijednosnice Osijek 84:80 (23:15, 29:13, 12:28, 20:24)

Sloga: Dunn 4, Paunović 8, Petrović 6, Savić 7, Matović 15, Underwood 9, Todosijević, Čekić 8, Bojanić, Simeunović 15, Stamenić 12.

Vrijednosnice: Bradford 23, Vranješ 10, Dmitrović 12, Tomljenović, Vladović, Budimir 4, Šiško 2, Bošnjak 4, Perković, Sudžum 25, Krajina.

Vrijednosnice su lošije ušle u utakmicu, ekipa Sloge je na poluvrijeme otišla sa +24 rezultatom 52:28. Brokeri su u drugo poluvrijeme ušli puno agresivnije, u trećoj četvrtini su ubacili 28 poena dok je protivnička ekipa samo 12 te su smanjili zaostatak na 9 poena (64:56). U zadnjoj dionici Vrijednosnice su nekoliko puta izjednačile, dvije minute prije kraja bilo je 79:79, no energetski umorni nakon vraćanja velikog zaostatka nisu uspjeli izdržati do kraja. Utakmica završava rezultatom 84:80.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u srijedu, 25.01.2023. protiv KK Podgorica u 18:00h. Utakmica se igra u sklopu NLB ABA Lige 2 uz direktan prijenos na Arena Sport TV.