Večeras su Vrijednosnice u produžecima izgubile od Ribola Kaštele.

KK Ribola Kaštela – KK Vrijednosnice Osijek 74:72 (13:14, 14:21, 28:12, 9:17, 10:8)

Kaštela: Vidović 15, Delaš 17, Markota 4, Krešić 7, Perkušić 12, Zebić, Klepo 7, Murko, Vidović, Galić, Kedžo 12, Topić.

Vrijednosnice: Bradford 18, Vranješ 6, Levanić-Kutni 11, Budimir 6, Butorac 9, Dmitrović, Tomljenović, Vladović, Šiško, Sudžum 16, Krajina 6.

Prvu četvrtinu su ekipe odigrale podjednako, Vrijednosnice su imale minimalno vodstvo za 13:14. U drugoj četvrtini Brokeri su bili agresivniji te na odmor odlaze sa +8 za 27:35 što je ujedno i prvo najveće vodstvo u utakmici. Drugo poluvrijeme su bolje otvorili domaćini, Vrijednosnice prvih šest minuta nisu postigle niti jedan poen, što je domaćin iskoristio te do kraja četvrtine oni ostvaruju vodstvo od 8 poena. U zadnjoj dionici Kaštela je otišla na +11 što je najveće vodstvo u utakmici, no Brokeri su dvije minute prije kraja povele za 62:64, domaćin je izjednačio te su usljedili produžeci. U produžetku su se ekipe izmjenjivale u vodstvu, 27 sekundi prije kraja Ribola je imala prednost 74:72, nakon toga su gosti promašili dvije trice te izgubili utakmicu.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u srijedu, 10.05.2023. protiv Kvarnera u 18:30h u Osijeku.