Danas su kadeti Vrijednosnica izgubili od Zadra.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Zadar 64:98 (16:25, 27:21, 6:29, 15:23)

Vrijednosnice: Stojčić 16, Martinović 18, Šipka 10, Štebih 1, Biljan 2, Mihić, Budač 2, Andrić 4, Rejo 4, Milinković 2, Vidaković .

Zadar: Mirčeta 21, Bičić 11, Josipović 16, Batur 16, Stojanov 2, Mustač 12, Stipčević 4, Mamić 13, Torbarina, Popović 3.

Danas su u sklopu 16. kola JKL, kadeti Vrijednosnice Osijek ugostili KK Zadar. Od samog početka Zadrani nameću ritam igre i stvaraju rezultatsku prednost, koju mladi Brokeri anuliraju do poluvremena (43:46). U nastavku, trećoj četvrtini, gosti stvaraju osjetniju prednost (6:29), koja je do kraja utakmice za domaću ekipu bila nedostižna. Čestitke ekipama na zalaganju, a gostima i na pobjedi.

Izjave:

Trener Vrijednosnica – Zoran Andrić: Prvo poluvrijeme smo odigrali vrlo korektno. U drugom nismo uspjeli održati taj ritam. Čestitke Zadru na pobjedi i našim dečkima na zalaganju.

Trener Zadra – Marko Selin: Čestitam svojim igračima na pobjedi i domaćinima na fer i korektnoj igri.