U 22. kolu A1 lige, košarkaši Šibenika su na domaćem parketu pobijedili ekipu Vrijednosnica Osijek sa rezultatom (70:65).

Košarkaši Gorice u posljednjem su kolu pobjedom protiv Zagreba stigli do petog mjesta i osigurali Ligu za prvaka, unatoč pobjedi Škrljeva na gostovanju kod Splita, zbog boljeg međusobnog omjera. Zabok je lako svladao Kaštele, kao i Kvarner Alkara, dok je do pobjede stigao i Šibenik koji je slavio protiv Vrijednosnica Osijek. Posljednju utakmicu u osnovnom dijelu A-1 sezone Brokeri su odigrali u Šibeniku. Već nakon uvodnih deset minuta domaći košarkaši  imali su dvoznamenkastu prednost (20:10). Brokeri su u nastavku postepeno smanjivali prednost domaćina, nekoliko puta je i ozbiljno ugrozili ali za pobjedu nisu imali dovoljno spretnosti i koncentracije. Domagoj Bašić bio je najefikasniji kod Šibenika sa 17 koševa, dok je Paolo Paić zabio 15. Kod Vrijednosnica Osijek Matej Karlović postigao je 16,  a Nikola Turalija dodao  je 15 poena.