U zadnjem kolu skupine A Sixt Alpe Adria kupa košarkaši Vrijednosnica Osijek su odmjerili snage na gostovanju kod Slovenskog prvoligaša Primorska iz Kopra. Košarkaši iz grada na Dravi dobro otvaraju susret sa blagom rezultatskom prednošću. Nažalost  kvalitetna i čvrsta obrana gostiju nije bila dovoljna za prednost na kraju prve četvrtine. Drugu četvrtinu obilježava pomalo “čudan” sudački kriterij koji uzastopnim i pretencioznim odlukama razljućuje gostujuću klupu kada trener Vladimir Krstić dobije isključujuću tehničku i susret mora nastaviti pratiti sa tribine. Unatoč svemu “brokeri” odlaze na poluvrijeme sa minimalnom prednošću 37:36. Košarkaši Vrijednosnica drže retultat u neizvjesnosti i na kraju treće četvrtine. U posljednjoj čevrtini dolazi do velikog pada u koncetraciji i čvrstoći obrane gostiju. Domaćini postižu puno laganih poena iz protunapada. Pomoćni trener Vanja Miljković u posljednjim minutama susreta daje prigodu mladim snagama Vrijednosnica.

KK KOPER – KK VROS 82:58

(13:12, 23:25, 17:12, 29:9)
KK KOPER: Radulović 4, Rogelj, Sanadze 15, Zadnik, Petrović 7, Kosi, Zupan 19, Lisica, Glas 3, Franklin 17, Morina 13, Gajić 2.
KK VROS: J.Šarac, Došen, Robinson 9p + 9 skokova, Žulj, Vuković 13p+ 5 skokova, Mines 4, A.Šarac 11, Krajina, Mat.Karlović 8, Mar.Karlović 2, Turalija 7p + 6 skokova, Mustapić 4.