Košarkaši Vrijednosnica OS Darde u 3. kolu Hrvatske A-1 košarkaške Lige za ostanak, početkom posljednje četvrtine slomili su otpor Sonika i došli do vrlo važne pobjede (89-82).

U izjednačenoj utakmici “Brokeri“ su nakon pet uzastopnih poraza ponovo osjetiti okus pobjede. Uvodnih deset minuta proteklo je u izjednačenoj igri koju su gosti iz Zadra završili sa prednosti (20-24). Druga četvrtina protekla je u sličnoj igri. “Brokeri” su lovili rezultatski zaostatak (39:45). U prvih pet minuta nastavka  domaćin serijom (13-0) prelazi u vodstvo (52-45). Gosti iz Zadra serijom (7-0) ponovo vraćaju prednost i u posljednju četvrtinu ulaze sa prednosti od +6 (63-69). U posljednjoj četvrtini “Brokeri“ punih sedam minuta ne primaju koš i serijom (14-0) odlaze na (77-69). Gostujući trener Plantak, pokušavao je brojnim zamjenama razbuditi momčad, no na sreću domaćina nije uspio i utakmica je završila rezultatom (89-82). Najbolji u redovima domaće momčadi bio je Dejan Meznarić sa 25 poena i 8 skokova. Kod Puntamike, najučinkovitiji bio je Drezga sa 19.

Vrijednosnice OS Darda – Sonik Puntamika 89-82 (20-24, 19-21, 24-24, 26-13)

Vrijednosnice OS Darda: Meznarić 25, Budmir 13, Perajica 12, Bičvić 13, Pandurić 15, Kordić, Vlaić 2, Mandić 9, Radoš.

Sonik Puntamika: Ramljak 5, Jurlina 10, Drezga 19, Pešut 8, Čakarun 2, Dražović 8, Grabovac, Šarlija 14, Jurjević 11, Marić 5, Vraneš, Segarić.