Posljednji susret prvog dijela A-1 lige, donio je okršaj prvoligaških debitanata. Iako je susret bio bez značaja za obije momčadi, Kaštela je u gotovo revijalnoj utakmici slavila nad ekipom Darde 94:75.

Motivirani domaćin sjajno otvora susret te u početnih deset minuta košarkašima Darde ubacuje 27 poena (27:17), stvorivši prednost koju su znalački očuvali kroz idućih 30 minuta susreta. Druga četvrtina nudi još bolju igru domaćina protiv nezainteresiranih košarkaša iz Darde, te su sa istekom dvadesete minute imali prednost (50:35). Drugo poluvrijeme rezultiralo je serijom izgubljenih i osvojenih lopti na obje strane. Prednost domaćih u većem dijelu drugog perioda stalno je bila iznad deset poena. Momčad Kaštele  u posljednje dvije minute susreta ulazi sa prednošću (92:68), no pospani gosti iz Darde tek uspijevaju  smanjiti na konačnih (94:75). Domaću ekipu po učinkovitosti predvodio je  Šamadan sa 18, Režić 16 i Joško Poljak  sa ubačenih 15 koševa. Dok su u momčadi iz Baranje najučinkovitiji  bili Kamaldin Gamma sa (18p, 7sk i 4as) te Dejan Meznarić  sa 15 poena.

KK Kaštela – KK Vrijednosnice OS Darda 94:75

(27-17, 23-18, 20-19, 24-21)

Kaštela: Babić, Marin 7, Anzulović 2, Biočić 11, Hodžić 5, Režić 16, Tešija 2, Blesić 9, Šamadan 18, Radić, Poljak 15, Kaliterna 9.

VROS: Komadina, Meznarić 15, Ridl, Katavić 1, Dogan 4, Krolo 24, Mandić 4, Gamma 18, Čamagajevac 6, Krešić 3.