U prvom kolu košarkaške Lige za prvaka gostujuća momčad Svjetlosti iz Broda u neizvjesnom i do kraja otvorenom  susretu, slavila je na gostovanju kod Darde rezultatom (71:76).

Svjetlost bolje ulazi u susret, nošena igrom Ćosića i Jurice Spahije polovicom prve četvrtine dolazi do prednosti (4:10). Baranjska momčad poenima Krole i Katavića smanjuje prednost gostiju te do kraja prve četvrtine približava se na samo – 2 (18:20). Drugih deset minuta Darda otvara tricom Meznarića i prvim vodstvom (21:20). Baranjci prednost uspijevaju zadržati do 17. minute, kada brođani serijom Pilepića i Karlovića ponovo odlaze na pet poena prednosti (31:36). No Darda zahvaljujući Ivanu Kroli i njegovi šest poena na odmor odlazi sa minimalnim zaostatkom (37:38). Darda dobro otvara treću četvrtinu, međutim serija Broda od devet poena slavoncima vraća prednost  (43:50). Do isteka trećeg perioda košarkaši Darde ponovno smanjuju prednost  gostiju na -4 (50:54). Košem Marka Mandića u 36. minuti Darda poravnava rezultat. U preostale četiri minute Darda nije uspjela nametnuti svoj ritam, imala je još par prilika za izjednačenje, ali ih nije iskoristila. Brod je u završnici  zadržao prednost i slavio sa 76:71. Dejan Mezarić je bio najučinkovitiji darđanski košarkaš sa 15 poena. Dok centar Darde Ivan Krolo postiže 14 koševa i 9 skokova. Pobjednike je predvodio  Petar Ćosić  23 i Filip Vukičević  sa 16 poena.

KK Vrijednosnice OS Darda – KK Brod Svjetlost 71:76

(18-20, 19-18, 19-22, 15-16)

VROS: Komadina, Meznarić 15, Ridl 10, Katavić 8, Lozančić 2, Dogan, Krolo 14, Mandić 13, Gamma 9, Čamagajevac, Krešić, Zucić.

SVJETLOST: Ćosić 23, Grgić, Pilepić 12, Kljaić, Sekulić, Maslić 2, Raić, Spahija 9, Vukičević 16, Karlović 14, Matasović, Diminić.