U drugom kolu Lige za prvaka momčad Vrijednosnice OS Darda poražena je u Sutinskim vrelima od ekipe Cedevite rezultatom (100:64).

Baranjski košarkaši dobro otvaraju susret. Nošeni igrom dvojca Krolo i Gamma prvih deset minuta susreta završava neočekivanom prednošću Darde od sedam poena (20:27). U narednoj četvrtini  Cedevita je zaostatak od sedam poena stigla za samo tri minute igre. Zahvaljujući sjajnom Kovačeviću,  na čiju se odličnu igru tricaški nadovezuju Petrović/Anderson, momčad Cedevite prelazi u vodstvo (41:34). Na seriju trica nadopunjuje  se Rudež, te se na odmor odlazi sa rezultatom (54:38). U Drugom poluvremenu  Cedevita rutinski kontrolirala stečenu prednost, dok košarkaši  Darde pokušavaju doći do što blažeg poraza. U drugom djelu susreta trenerski dvojac Subotić i Voloder priliku za igru pružili su svim igračima. Kod momčadi iz Darde najefikasniji pojedinci bili su Gamma s 15 poena (8sk.) te Krolo 14 poena (5sk.).  Momčad Cedevite po učinku predvodio je  Andrija Žižić s 16 koševa, a dvoznamenkasti su još bili Rudež 16 i Kovačević  sa 14 poena.