Momčad Vrijednosnica OS Darda u sklopu trećeg kola Lige za prvaka na domaćem parketu poražena je od ekipe Zagreb CO sa rezultatom (62:86).

Debitanta u Ligi za prvaka ekipa Vrijednosnice OS Darda motivirano ulazi u susret. Borbenom i agresivnom igrom pokazuju se kao prilično nezgodan domaćin. Iako su “Mravi”  u Baranju došli oslabljeni za Damira Mulaomerović i Krunoslava Simona, razlika u kvaliteti i dužini klupe prevagnula je u stranu zagrebačke momčadi. Prvih deset minuta susreta Darda se odlično držala, zahvaljujući najučinkovitijem dvojcu Gamma/Meznarić  prvu četvrtinu završavaju sa jednim košem prednosti  (18:17). Idućih deset minuta susreta, ekipa iz Zagreba otvara znatno ozbiljnije. Zahvaljujući dvojcu Miljković i Žorić na odmor odlaze sa prednošću od devet poena (33:42). Nakon odmora Zagreb je rutinski čuvao stečenu prednost iz prvoga dijela od 10 poena (72:62). Posljednje četiri minute utakmice  trener Damir Voloder pružio je šansu svim igračima Darde, što je rezultiralo sa povećanjem prednosti Zagreba za konačnih (86:62). Kod darđana najučinkovitiji pojedinac bio je Dejan Meznarić sa 19, dok su Gamma i Čamagajevac ubacili po 11 poena. Najubojitiji „Mrav“ bio je Luka Žorić s 30 poena (11sk.) te Pankracije Barać s 13 poena.