Premda je Zadar ostvario rezultatski uvjerljivu pobjedu (76:94), košarkaši Vrijednosnica OS Darda predvođenim sjajnim Zvonimirom Ridlom održavali su rezultatsku neizvjesnost kroz cijelo prvo poluvrijeme.

Baranjci su odlično otvorili susret te su po završetku prve četvrtine bili u zaostatku samo četiri poena  (26:30). Izostanak prvog zadarskog centra Plaisteda dobro je iskoristio Krolo koji je uz Zvonimira Ridla bio najučinkovitiji i najzaslužniji što Darda na poluvrijeme odlazi sa zaostatkom od pet poena (41:46).  Nakon odmora, košarkaši Zadra u deset minuta sagradili su prednost od dvadeset poena (54:75). Odličnom igrom Ružića te serijom trica Car 3, Stipčević 2 i Perić 1, stvorena je prednost koju domaćin nije mogao dostići. Zadrani su bili izuzetno precizni sa šutom za dva poena (21/28), a za svoju četvrtu pobjedu u Ligi za prvaka ugradili su i 14 trica. Kod „brokera“ najučinkovitiji je s 24 poena bio Zvonimir Ridl dok je centar Darde Ivan Krolo pridodao 13 poena. Kod zadarske momčadi najbolji je bio Tomo Ružić s 23 poena i osam skokova, a 17 koševa dodao je Marko Car.

KK Vrijednosnice OS Darda – KK Zadar 76-94  (26-30, 15-16, 13-29, 22-19)

KK VROS Darda: Komadina, Meznarić 8, Ridl 24, Katavić 4, Lozančić 2, Dogan 6, Krolo 13, Mandić 6, Gamma, Ćutuk 3, Čamagajevac 8, Krešić 2.

KK Zadar: Rančić 6, Perić 14, Stipčević 15, Boisa 7, Šarlija 2, Marčinković 2, Ružić 23, Bilan 3, Morović 2, Car 17, Škifić 3.