Košarkaši Vrijednosnica OS Darde pobjedom nad ekipom zagrebačke Dubrave 92:81, potvrdili su  plasman u Ligu za prvaka već u svojoj prvoj sezoni u A-1 ligi.

Da je imperativ pobjede bio teret domaćinu vidjelo se u prvim minutama igre u kojima je gostujuća momčad nošena igrom dvojca Vragović, Marić  u manje od tri minute igre stvorila je prednost od 12:0. U drugoj četvrtini Vrijednosnice OS Darda zahvaljujući agresivnijem pristupu u igri, hvataju priključak, a prednost Dubrave potpuno se istopila u prvoj polovici druge četvrtine. U tom razdoblju gosti iz Zagreba uspijevaju postići samo tri koša, dok ekipa Darde gostima ubacuje 18 poena. Nakon što su stekli prednost „brokeri“ polako, ali sigurno bez većih oscilacija u idućih dvadeset minuta stečenu prednost znalački održavaju na svojoj strani i privode ovaj važan susret kraju. Osim izvrsnog Ridla (19p, 10s i 5 ass) i Krole (24p, 10s) treba pohvaliti i (Katavića, Gammu, Čamagajevca) te Mezanrića koji je “pod svoje”  uzeo Vragovića i time stavio pod kontrolu igru Dubrave. Kod Dubrave Igor Marić je ubacio 19 koševa uz 7 skokova, Karlo Vragović 17 a Šakić 15 koševa uz 6 skokova. U posljednjem kolu Darda gostuje kod momčadi Kaštel Galerije. Nakon Kaštele na red  dolazi  Liga za prvaka, uspjeh kojem se zasigurno nitko od ljubitelja darđanskih košarkaša nije nadao.

VROS DARDA: Komadina, Meznarić 10, Ridl 19, Katavić 14, Lozančić, Dogan, Krolo 24, Mandić 2, Gamma 11, Čamagajevac 11, Krešić 1, Zucić.

DUBRAVA: Vragović 17, Gazić 3, Marić 19, Bašić 10, Čuljak 5, Perković, Cvjetković, Samac 3, Šutalo 4, Juričić 3, Šakić 15.