Košarkaši Borik Puntamike svladali u susretu 16. kola A-1 lige u Jazinama momčad Vrijednosnice OS Darda rezultatom 79:62.

Početak susreta donosi rastrganu igru s obje strane. Domaćin je u 6. minuti vodio 10:4 a  tricom Čamagajevca u 8. minuti Darda okreće na 12:13. Krajem prve četvrtine Borik je imao prednost 19:15. U drugoj dionici igre tricom Jurjevića, Borik odlazi na 28:21. Darđanski košarkaši bude se i rade seriju od 13 uzastopnih koševa te na odmor odlaze sa prednošću 32:36. Treća četvrtina donijela je furioznu igru Puntamičana, koji su dominirali u svim segmentima igre. Razigrao se Jurjević koji je u tih deset minuta postigao 9 koševa te su zadrani uoči zadnje dionice vodili 61:50. Pokušala su darđani u tom periodu igre nešto više napraviti, čak su i priprijetili a onda su jednostavno nestali. Košarkaši Borika iskoristili su Dardin poklon te su u konačnici stigli do uvjerljive pobjede 79:62.Puntamičane po učinkovitosti predvodio je Marino Jurjević sa 20 koševa, trica (7/5), Ive Ivanov  19 poena i Pavić 12 koševa. Kod Darde najviše 17 koševa postiže Ivan Krolo dok je Zvonimir Ridl ubacio 14 koševa.

KK Borik Puntamika – KK Vrijednosnice OS Darda 79-62 (19-15, 13-21, 29-14, 18-12)

Borik: Petani 7, Ivanov 19, Čakarun 2, Pavić 12, Dražović, Dević 7, Mrva 5, Marin, Troskot, Jurjević 20, Baždarić, Olivari 7.

VROS: Komadina, Meznarić 11, Ridl 14, Katavić 5, Lozančić, Dogan, Krolo 17, Mandić 4, Gamma 1, Čamagajevac 10, Krešić, Zucić.