U 22. kolu A1 lige, košarkaši Kvarnera 2010 uvjerljivo su na domaćem parketu pobijedili ekipu Vrijednosnica Osijek sa rezultatom (91:68).

Posljednju utakmicu u osnovnom dijelu A-1 sezone Brokeri su odigrali su u Rijeci. Već na samom početku utakmice Kvarner 2010 radi seriju (9:0), a nakon šest minuta igre Riječani su već imali i dvoznamenkastu prednost. Osječani su tek u zadnjoj minuti prve četvrtine zabili svoj jedanaesti poen. Kvarner nije stao niti u drugoj četvrtini i odlaze na čak + 19, ali do poluvremena Vrijednosnice Osijek smanjuju na samo – 9. Osječani su rezultatski najbliže bili početkom treće četvrtine, kada je zaostatak bio samo četiri poena (39:35), no do kraja četvrtine Kvarner  2010 opet je povećao na 14 poena razlike i rutinski priveo utakmicu kraju. Najbolji u redovima Kvarnera 2010 bili su Cinac s 26, te Čakarun s 24 poena. Kod Vrijednosnica Osijek sa 17 koševa najučinkovitiji bio je Filip Tončinić, dok je 16 poena nadodao Arijan Došen.

KK Kvarner 2010 – KK Vrijednosnice Osijek 91:68 (25:11, 14:19, 23:18, 29:20).

KK Kvarner 2010: Stipčić 7, Veljačić 2, Čakarun 24, Ferenčić, Cinac 26, Kučan, Vidmar 3, Konjević 5, Olivari 4, Jurković 4, Šamanić 4, Štemberger 12

KK Vrijednosnice Osijek: Kujundžić 9, Meznarić 2, Došen 16, Jakić 1, Šarac 8, Bičvić 3, Pandurić 8, Žulj, Tončinić 17, Turalija 4.