Zanimljivu i neizvjesnu utakmicu odigrali su košarkaši Ribola Kaštela i Vrijednosnica Osijek u sklopu 3. kola Lige za ostanak. U četrdeset minuta egal igre bolje su se snašli domaći košarkaši i na kraju zasluženo slavili sa rezultatom (77:75).

Obije ekipe oprezno su otvorile uvodnih deset minuta utakmice (21:21). Drugu četvrtinu bolje otvaraju domaći košarkaši i odlaze na +10 (46:36). Početkom treće četvrtine Kaštela ima najveću prednost +13 (58:45), no igrači Vladimira Krstića vraćaju se u utakmicu i u posljednjim sekundama treće četvrtine preuzimaju vodstvo (60:61).  U zadnjim minutama susreta nešto bolje snašli su se domaći košarkaši, iako su Brokeri u nekoliko navrata bili u vodstvu. Konačan rezultat postavio je Luka Klarica pogodivši jedno od dva slobodna bacanja za (77:75), a pokušaj za novi produžetak promašio je virozom iscrpljeni Aljoša Šarac. Kod ekipe Vrijednosnica Osijek najučinkovitiji  bio je trojac  Tončinić (18), Bičvić (18) i Meznarić (16), s druge strane pobjedničku ekipu Ribola Kaštela predvodili su Došen (20) i Diminić sa 19 poena.

KK Ribola Kaštela – KK Vrijednosnice Osijek 77:75 (21:21, 25:15, 14:25, 17:14).

KK Ribola Kaštela: Klarica 6, Vručinić 2, Rašetina 2, Biočić 5, Blažević, Rančić, Diminić 19, Ćubela 14, Došen 20, Šipić 4, Roso, Jukić 5.

KK Vrijednosnice Osijek: Šarac J, Meznarić 16, Došen 6, Buljubašić, Tončinić 18, Bičvić 18, Pandurić 12, Šarac A 5, Žulj, Turalija.