U 8. kolu Lige za ostanak gosti iz Kaštela zasluženo su slavili protiv košarkaša Vrijednosnica Osijek sa rezultatom (71:75).

Treći uzastopni poraz u Ligi za ostanak Brokeri su doživjeli na domaćem parketu od Kaštela, koje su u Osijeku potvrdile svoj prvoligaški status. Osječki košarkaši su 15 minuta dominirali parketom Gradskog vrta. Brokeri su u 12. minuti imali +17 (32:15), no vrlo brzo su serijom vlastitih pogreški goste u potpunosti vratili u igru. Nakon odmora Brokeri su sve više napadački griješili a ni obrana nije bila jača strana domaćina tako da su Kaštelani u 28. minuti potpuno anulirali domaću prednost i došli u vodstvo (52:53) koje su uspjeli sačuvati do samog kraja utakmice. Miše Diminić predvodio je Kaštele s 18 poena, Ivan Jukić dodao je 13, a Nikola Došen 12. Kod Brokera Filip Tončinić postigao je 20, Aljoša Šarac 15, a Dejan Meznarić 13 poena. Ribola Kaštela je ovom pobjedom riješila brige oko ostanka dok KK Vrijednosnice Osijek mogu na kraju biti bodovno poravnate sa Splitom i Goricom (poraz Osječana u Šibeniku, dva poraza Gorice), ali u tom trokutu bi Gorica zbog 1-3 sa Splitom igrala  za ostanak u A1.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Ribola Kaštela 71:75 (24:13, 21:27, 13:20, 13:15)

KK Vrijednosnice Osijek: Kujundžić 5, Meznarić 13, Došen 5, Tončinić 20, Bičvić 3, Pandurić 8, Šarac A 15, Šarac J, Jakić, Buljubašić, Turalija 2.

KK Ribola Kaštela: Klarica 6, Rašetina 5, Biočić 6, Jukić 13, Roso, Ćubela 7, Došen 12, Šipić 8, Diminić 18, Oršulić, Blažević.