Najneizvjesnija utakmica osmog kola A-1 lige odigrana je u Velikoj Gorici gdje je Gorica ugostila Vrijednosnice Osijek. Nakon prvih 40 minuta igre na semaforu je pisalo (87:87) pa se pobjednik morao tražiti nakon dodatnih pet minuta.

Vrijednosnice Osijek bile su blizu, ali u Velikoj Gorici je za momčad Vladimira Krstića koban bio produžetak. Iako bez prvog strijelca (Matej Karlović), Osječani su u ovom susretu iskazali efikasnost, ali na kraju su Goričani bili još učinkovitiji. Domaćini su pogodili čak 17 trica iz 34 pokušaja, dok su “brokeri” pogodili tek šest od 24. Gosti su imali sjajan ofenzivni skok (14), ali nije pomoglo. Iako su u 35. minuti gubili deset razlike, Vrijednosnice su imale i posljednji napad regularnog dijela, a u produžetku domaćin nije dopustio preokret. Davor Konjević predvodio je domaće s 25 koševa, a jedan manje ubacio je Prgomet. Marin Zrnić pridodao je 19, Petrović 16 i Mašić 13 poena. S druge strane najraspoloženiji bio je Miše Diminić sa svojim drugim double-double učinkom ove sezone, 27 koševa i 10 skokova, dok je Luki Panduriću ovo bio prvi ovosezonski double-double učinak, 20 koševa i 11 skokova. Standardno dobar bio je David Ušić s 19 koševa i šest skokova, a svoju utakmicu sezone odigrao je Aljoša Šarac s 18 koševa i 9 asistencija.

KK Gorica – KK Vrijednosnice Osijek 107:103 (24:20, 24:25, 2517, 12:23, OT 22:18)

KK Gorica: Kapusta 8, Šutalo, Petrović 16, Jelenek, Mašić 13, Konjević 25, Zrnić 19, Papac 2, Demo, Herendić, Prgomet 24, Skokna.

KK Vrijednosnice Osijek: Kujundžić 5, Zebić 9, Došen 5, Diminić 27, Ušić 19, Bičvić, Pandurić 20, Šarac A18, Šarac J, Karlović Mar, Turalija.