KK Vrijednosnice Osijek su na otvaranju sezone u Kaštel Sućurcu izgubile od Ribole Kaštela rezultatom (89:80).

U prvu utakmicu ovogodišnjeg košarkaškog prvenstva bolje ulaze igrači trenera Vladimira Krstića. Čvrstom igrom u obrani i strpljivim napadima kontroliraju prve dvije četvrtine i zasluženo odlaze na odmor sa prednošću (44:47). Nakon odmora Brokeri se sa domaćom ekipom izmjenjuju u vodstvu. No u zadnjoj četvrtini pada nivo obrane igračima Vrijednosnica Osijek te ne pronalaze rješenje za raspoloženog Antu Delaša, koji je uz 31 poen imao 7 asistencija i 6 skokova. Kod Vrijednosnica Osijek odličnom Mateju Karloviću (31 p i 5 a) nedostajala je podrška suigrača u napadu.

Slijedeće kolo u Prvenstvu Hrvatske KK Vrijednosnice Osijek su slobodne. U subotu 10.10.2015. u Osijeku igraju trening utakmicu protiv ekipe Sloboda Tuzla.

KK Ribola Kaštela – KK Vrijednosnice Osijek 89:80 (19:24, 25:23, 20:15, 25:18)

KK R. Kaštela: Mimica 2, Delaš 31, Rašetina 5, Fodor 14, Blažević 3, Kujundžić, Režić 9, Madunić 8, Došen 9, Galić 8, Brzica, Karanušić.

KK VROS: Kujundžić 2, Zebić, Došen 2, Diminić 15, Ušić 12, Bičvić, Pandurić 12, Šarac 6, Karlović Mat. 31, Karlović Mar; Turalija.