Nakon što su na otvaranju Lige za ostanak pobijedili  Alkar, Vrijednosnice Osijek su u tvrdoj i neizvjesnoj utakmici na domaćem parketu bile bolje i od Škrljeva (80:69).

Brokeri su na drugoj strani imali iznimno raspoložene suparnike koji su pali tek u posljednjim minutama jučerašnjeg dvoboja. Do tada vodila se prava borba u kojoj su gosti većim djelom prvog poluvremena bili u minimalnoj prednosti. Košarkaši Aramisa Naglića u 24. minuti imali su i najveću prednost od + 11 (37:48), za koju je najzaslužniji bio iskusni dvojac  Davor Kus i Jasmin Perković. No, do kraja treće četvrtine Brokeri smanjuju na – 4 (53:57). Početkom zadnje četvrtine, Aljoša Šarac i Matej Karlović pokreću suigrače i uz odličnu obranu napokon pokazuju i dio svoga napadačkog talenta. Vrlo brzo uhvatili su gostujuću prednost koju su a do same završnice potpuno istopili i pretvorili u uvjerljivu drugu pobjedu. Brokeri su sjajno odradili posljednju četvrtinu koju su dobili sa 15 poena razlike (27:12). Sjajni dvojac Šarac i Karlović bili su najučinkovitiji Brokeri sa postignutih 20 poena dok je na gostujućoj strani najbolji bio dvojac Perković (17) i Kus (20) .

KK Vrijednosnice Osijek – KK Škrljevo 80:69 (16:13, 18:23, 19:21, 27:12)

KK VROS: Kujundžić 1, Zebić 11, Došen 5, Ušić 1, Bičvić 8, Pandurić 4, Šarac 20, Krajina, Karlović Mat 20, Karlović Mar, Turalija 10, Matišić.

KK Škrljevo: Kus 20, Jurica 4, Bilalović, Juričić 7, Perković 17, Radunić 2, Živko, Ceranja 8, Stipčić 3, Molnar, Šamanić 8.