Košarkaši Vrijednosnica Osijek napokon su upisali prvu gostujuću pobjedu u 3. kolu Lige za ostanak. Ekipa Vladimira Krstića do važnih bodova došla je u Kašteli pobijedivši domaćina sa (68:72).

Brokeri su protiv Kaštela nastavili svoj niz upisavši treću pobjedu u svom trećem nastupu u Ligi za ostanak. Od prve minute dvoboja košarkaši Vrijednosnica Osijek preuzeli su konce igre u svoje ruke i u dobroj mjeri trasirali si put prema pobjedi i ostanku u elitnom razredu hrvatske košarke (27:40). Sve je išlo u korist Brokera do posljednje četvrtine kada dolazi do pada koncentracije što koriste igrači Kaštela i dolaze na neugodnih –1 i neizvjesne završnice (68:69). Nalet domaćina prekinula odlična obrana Brokera nakon čega su se Osječani stabilizirali i vratili u pobjednički ritam. Kod ekipe Vrijednosnica Osijek najučinkovitiji  bio je dvojac  Matej Karlović 18 i Aljoša Šarac sa 13, s druge strane ekipu Ribola Kaštela predvodili su Williams i Režić sa 18 poena.

KK RIBOLA KAŠTELA: KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK 68:72 (15-20, 12-20, 20-21, 21-11)

KK KAŠTELA: Williams 18, Rašetina 7, Mileta, Blažević 3, Jukić 2, Režić 18, Madunić 5, Galić 3, Dubelj 6, Roso, Žitko, Mandić 6.

KK VROS: Kujundžić 2, Zebić 12, Došen, Ušić 10, Bičvić 4, Pandurić 8, Šarac 13, Krajina 2, Karlović Matej 18, Karlović Marko, Turalija 3.