Košarkaši Vrijednosnica OS Darde došli su do važne, druge pobjede u A1 ligi. U večerašnjoj utakmici pobijedili su Dubrovnik rezultatom (86:64) te su tako pobjegli sa samog začelja u ukupnom poretku.

Do četvrte minute Dubrovčani su i vodili, ali onda Darda radi seriju od (7-0) za vodstvo (11-7). Do kraja četvrtine Vrijednosnice OS Darda na krilima  Stjepana Tešije i Mate Peraice povisuju na (24:17). Ponovno se Dubrovčani vraćaju i s pet vezanih poena Marka Radića sredinom druge četvrtine dolaze u rezultatsku prednost. Do kraja poluvremena, ponajviše zahvaljujući Mirzi Hrniću koji je postigao osam uzastopnih poena, Darđani preuzimaju vodstvo i na odmor odlaze s obećavajućih +9 (43:34). U drugom dijelu susreta igrači Senada Muminovića kontroliraju igru i rezultat ne dozvoljavajući gostima da se vrate u utakmicu. Konačni rezultat je (84:64), zaslužena pobjeda Vrijednosnica OS Darde. Hrnić je odlično iskoristio minutažu koju mu je dodijelio Muminović, najbolji strijelac je utakmice s 23 poena i 6 skokova. Peraica je dodao 18, a Tešija 11 poena. Kod gostiju iz Dubrovnika dvoznamenkasti su bili Mislav Perić s 15, Filip Najev s 11 i Dino Jakoliš s 10 poena.

U subotu 10. listopada u Dardu dolazi Đuro Đaković iz Slavonskog Broda, gdje se uz pomoć odličnih domaćih navijača, očekuje ponovno dobra igra Brokera i nova pobjeda.

KK Vrijednosnice Os Darda – KK Dubrovnik  84:64 (24:17, 19:17, 21:17, 20:13).

VROS Darda: Kujundžić, Meznarić 8, Tešija 11, Šarić, Glavinić 7, Bičvić 6, Perajica 18, Hrkač, Hrnčić 23, Drča 2, Pandurić 9, Turalija.

Dubrovnik: Radić 7, Bogdanović 2, Jakoliš 10, Meštrović, Proleta 5, Najev 12, Hajdić, Lučić 6, Pešut 7, Perić 15.