U sklopu 6. kola A1 Hrvatske košarkaške lige, Košarkaši Vrijednosnica OS Darde su na domaćem parketu u slavonsko-baranjskom derbiju uvjerljivo pobijedili ekipu Đure Đakovića sa rezultatom (84:62).

Brokeri su upisali svoju drugu uzastopnu pobjedu svladavši susjede iz Slavonskog Broda sa +22 poena. Brođani su u Dardu došli oslabljeni te nisu mogli računati na usluge Rimca, Massamba, Toromana i Blaića, a ponajbolji Batina izdržao je na parketu samo 3 minute. Brođani na otvaranju susreta pružaju odličnu igru i uvodnu četvrtinu završavaju s pet poena prednosti (23:17). U drugoj četvrtini Brokeri podižu ritam svoje igre i u 15. minuti košem Stipe Tešije prelaze u vodstvo (26:25). U posljednjoj minuti Mirza Hrnčić s pet uzastopnih poena dovodi domaću momčad na +6 (39:33), ali Kljajić tricom smanjuje na (39:36). Dok je bilo snage i vanjskog šuta Brođani su bili ravnopravni suparnik domaćoj momčadi, međutim potop je došao u 3. četvrtini. Brokeri predvođeni Hrnčićem i Perajicom već nakon četiri minute igre imali dvoznamenkastu prednost. Polaganjem Hrnčića Vrijednosnice OS Darda odlaze na 15 poena razlike, a u posljednjih 10 minuta ulaze s rezultatom (62:50). U posljednjoj dionici igrači Senada Muminovića lagano privode utakmicu kraju i pobjeđuju sa + 22 poena (84:62). Najučinkovitiji pojedinci u redovima Darde bili su Hrnčić 20, Perajica 17 i Glavinić sa 14 poena. U gostujućoj momčadi najviše poena postigli su Šarlija 16, Baković 14 te Kljaić 13. Brokeri u sljedećem kolu idu na vrući teren u Sinj, gdje će pokušati doći do prvih gostujućih bodova.

KK Vrijednosnice OS Darda – KK Đuro Đaković 84:62 (17:23, 22:13, 23:14, 22:12).

VROS Darda: Kujundžić, Meznarić 5, Tešija 6, Šarić 3, Glavinić 14, Bičvić 12, Perajica 17, Mandić, Hrkač, Hrnčić 20, Drča, Pandurić 7.

Đuro Đaković: Kljajić 13, Matuško 6, Batina, Živković, Šarlija 16, Baković 14, Massamba, Karlović Matej 9, Šamija 2, Karlović Marko, Havić Edin 2.