Igrači Vrijednosnica OS Darde bili su blizu osvajanja bodova u Sinju, no pritisak sa tribina na ’’najvrućem’’ terenu u A1 ligi, nespretnost i nepreciznost u presudnim trenutcima presudili su u korist Alkara.

Alkaru je bila neophodna pobjeda u večerašnjem susretu kako bi prekinuo crni niz od tri poraza i povratio samopouzdanje. Također, večerašnji suparnik Vrijednosnice OS Darda imaju isti omjer pobjeda i poraza (3-3), te bi se s pobjedom plasirali u gornji dom poretka A1 lige. U utakmicu su protivnici ušli s puno grešaka i promašaja što pokazuj rezultat u petoj minuti od 3-2 za goste. Brokeri su uglavnom u prednosti i prvih 10 minuta su u plusu od tri poena. U nastavku tricom Slavka Modrića Alkar nakon početnih 2:0 ponovo vodi s 20:18 i ne ispušta vodstvo do 33. minute kada Antonio Bičvić zakucavanjem poravnava na 52:52. I u 35. i 36. minuti preko Stjepana Tešije i Luke Pandurića uporni Darđani izjednačuju, a u posljednjoj minuti Dejan Meznarić je smanjio na 66:64. Do kraja Meznarić i Mirza Hrnčić promašuju šuteve za tri poena, a Antonio Bilić pogađa četiri slobodna bacanja za slavlje domaćina.

KK Alkar – KK Vrijednosnice Os Darda 70:64  (13:16, 22:15, 14:14, 21:19).

Alkar: Jugo 10, Bilić 15, Modrić M 3, Modrić S 14, Matić 6, Boban, Gaurina, Šipić, Ivišić 7, Čurković, Župić 15, Kanaet.

VROS Darda: Kujundžić, Meznarić 16, Tešija 6, Šarić, Glavinić 6, Bičvić 4, Perajica 16, Mandić, Hrkač 2, Hrnčić 9, Drča, Pandurić 2.Darđani u subotu 24.11.2012. dočekuju Križevce, gdje se uz pomoć vjernih navijača očekuje nova prvenstvena pobjeda.