U četvrtom kolu A1-Lige, Darda je poražena na gostujućem terenu od momčadi Kvarnera 2010. Igrači Kvarnera nadigrali su ‘’Brokere’’ u svim segmentima košarkaške igre i zasluženo pobijedili sa velikih 16 poena razlike (82:66).

Riječki košarkaši bolje su ušli u utakmicu te su u prvih deset minuta susreta imali minimalnu rezultatsku prednost (17:16). Problemi za baranjske košarkaše nastavili su se i u drugoj četvrtini.  Riječani  su tjerali goste na niz pogrešaka. Darda nije mogla pronaći odgovor na igru domaćina i  na odmor odlaze sa minusom od 16 poena (42:26). Krivac, Boban i Radić najzaslužniji su za ovakvo visoko vodstvo Kvarnera na poluvremenu. I u drugom poluvremenu Kvarner nastavlja s dobrom igrom iz prvog dijela. Radićeva dva vezana poena podižu prednost na čak 22 koša prednosti. Treću četvrtinu momčad Kvarner završava u plusu 18 poena. U posljednjem periodu igre ponovno na scenu stupa Boban i Dino Cinac. Riječani dominiraju i bez problema rješavaju utakmicu. U redovima Vrijednosnica OS Darde najučinkovitiji pojedinac bio je Mate Perajica sa 18 poenom dok su Hrnčić i Pandurić dodali 11. Domaću momčad predvodio je dvojac Boban 23 i Radić 15 koševa.

KK Kvarner 2010 – KK Vrijednosnice Os Darda 82:66 (17:16, 25:10, 21:19, 19:21)

Kvarner: Stipičić 2, Veljačić, Kučan, Radić 15, Surina 3, Cinac 11, Škifić 10, Boban 23, Krivec 12, Širko 3, Jelenić 2.

VROS Darda: Kujundžić, Meznarić 7, Tešija 2, Šarić 2, Glavinić 6, Bičvić 9, Perajica 18, Hrkač, Hrnčić 11, Drča, Pandurić 11, Turalija.