Košarkaši Vrijednosnica OS Darde časno su izgubili od najkvalitetnije ekipe u ligi. Da nije bilo bolesti Meznarića i promašenih 8 slobodnih bacanja možda bi konačni rezultat bio i drugačiji.

Na prvi kraći odmor Darda odlazi s zaostatkom – 5 (19:24). Nakon odmora Brokeri nameću svoj ritam, a zahvaljujući seriji (8-2) Perajice i Bičvića, preuzimaju vodstvo. U nastavku Zagreb je bio u situaciji da mora loviti prednost domaćina. Krapić ne dopušta Baranjcima da naprave prednost, polaganjem u posljednjoj minuti druge četvrtine izjednačuje rezultat na (37:37). Glavinić uspijeva asistirati Bičviću koji zakucavanjem vraća domaćinima minimalnu prednost (40:39). Nakon odmora košarkaši Vrijednosnica OS Darda povećavaju prednost na tri poena. Mravi rade seriju (10-0), ali Brokeri tricom Hrnića vraćaju se na samo četiri poena zaostatka (47:51). Zahvaljujući seriji (8-0), Mravi rade prednost od 11 poena te se u posljednju četvrtinu odlazi sa (63:52). Bičvić otvara posljednjih deset minuta s pet poena i vraća Dardu na samo šest koševa zaostatka. Zagreb se ponovo vraća na 11 poena prednosti i sve do 35. minute drže stečenu prednost, ali tri minute prije kraja Hrnić i Perajica smanjuju na (65:69). Sve do kraja utakmice igrači Zagreba uspijevaju zadržati prednost i odnose pobjedu u Zagreb (73:79). U sastavu Vrijednosnica OS Darde, Mate Perajica ubacio je 17, a Antonio Bičvić 14 poena. Kod Zagreba  najučinkovitiji bio je Michael P.James 26, dok je Hrvoje Perić postigao 13 poena.

KK Vrijednosnice Os Darda – KK Zagreb 73:78 (19:24, 21:15, 12:24, 21:15).

KK VROS Darda: Kujundžić, Meznarić 7, Tešija 8, Šarić, Glavinić 6, Bičvić 14, Perajica 17, Mandić, Hrkač, Hrnčić 9, Drča, Pandurić 12.

KK Zagreb: Perić 13, James 26, Segarić, Halilović, Mileković, Petrović, Poščić 7, Krapić 11, Novačić 4, Bašljan 4, Žganec 10, Mavra 3.

Nova utakmica je u petak 26.10.2012. u Rijeci sa prijenosom na Sport clubu, od 17.30 sati.