Međusobni dvoboj KK  Vrijednosnica Osijek i KK  Kaštela u 8. kolu A-1 lige za ostanak pripao je osječkoj momčadi (87:78).

Brokeri su tijekom cijelog susreta imali stvari pod kontrolom. Bilo je i kratkoročnih problema, ali momčad Vladimira Krstića dobro se nosila s pritiskom. Već u uvodnoj četvrtini vidjela se odlučnost Brokera koji su već nakon 10 minuta igre imali prednost od +12 (27:15). Dvoznamenkasta  razlika  kratko je trajala. Gosti se bude zahvaljujući šutu za tri poena i na odmoru odlaze sa samo pet poena zaostatka (46:41). Treća četvrtina bila je ključna. Brokeri odličnom obranom i brzim kontrama podižu prednost (68:55), koju rutinski čuvaju do kraja utakmice (87:78). Dvojac Ušić (22) i A. Šarac (21) bili su najučinkovitiji Brokeri, dok je na gostujućoj strani najviše poena postigao tandem Mandić (21) i Williams (17).

KK Vrijednosnice Osijek – KK Ribola Kaštela 87:78 (27:15, 19:26, 22:14, 19:23).

KK VROS: Zebić 3, Došen 7, Žulj,  Ušić 22, Bičvić 5, Pandurić 12, Šarac A 21, Krajina 2, Karlović Mar 9, Turalija 6, Šarac J.

KK Ribola Kaštela: Jukić, Williams 17, Rašetina 5, Blažević, Madunić, Došen 8, Galić, Mandić 21, Roso 4, Dubelj 13, Režić 10.