Košarkaši Vrijednosnica OS Darde ostvarili su drugu pobjedu u nizu. Za bijeg sa dna, Baranjci su trebali ostvariti pobjedu nad liderom  A-1 lige. Darda je to učinila i svladala Split CO s rezultatom (82:64).

Dvoboj 11. kola A-1 lige (posljednje i prve momčadi), za Splićane nije startao dobro. Već na polasku iz Splita ekipa Mladena Vuškovića  bila je u problemima. Zbog viroze u Dalmaciji su ostali kapetan Josip Sobin, Toni Dijan i Miro Katić. Nakon treninga u petak navečer „klupska bolnica“ pojačala se i sa Ivanom Mimicom i Srđanom Subotićem. Što je bilo previše i za favorizirane „Žute“. Od prve minute košarkaši Darde iskoristili su „splitske probleme“ i rutinski bez stresa priveli utakmicu kraju. Darđanski obruči i dalje su ostali neosvojivi za  Split CO. Sjajni Zvonimir Ridl i raspoloženi Ivan Krolo već u prvoj četvrtini kreirali su prednost (24:17), koja je do kraja prve dionice narasla na (46:33). Treću četvrtinu „Žuti“ su uspjeli  dobiti (17:15) i u posljednjih deset minuta  ući  sa rezultatom  (63:53). No raspoloženi domaćin desetkovanom Splitu više nije dozvolio. Najučinkovitiji  „Broker“  bio je Zvonimir Ridl s 25, Ivan Krolo 24 i Marko Mandić sa 10 poena. Momčad Splita po učinkovitosti predvodio je Rok Čiklić 16, Ante Grgurević  13 i Stipe Režić sa 11 koševa.