Dugo je Zagreb lomio otpor Darde u utakmici 6. kola A-1 lige, ali na kraju je uspio i došao do pobjede od (73:62).

Nakon pet minuta igre činilo se da će do četvrte pobjede Mravi doći puno lakše jer imali su devet razlike (15:6), ali u tom je trenutku stao napad. Nije se pronalazi odgovor na zonsku obranu Darde, do koša se teško dolazilo pa su gosti uspjeli košem Kujundžića u 18. minuti doći do izjednačenja (26:26). Ipak, na odmor su Mravi otišli s prednošću, a kad su nakon minute i pol igre u trećoj četvrtini serijom 6:0 ponovo došli na devet koševa prednosti gostujući je trener bio primoran pozvati minutu odmora. Međutim, serija se nastavili pa je tricom Tešije Zagreb prvi put došao do dvoznamenkaste prednosti (40:28). No, ni to nije bilo dovoljno da se utakmica potpuno prelomi jer gosti su opet zaprijetili i u 26. minuti bili na minus pet. Ipak, par dobrih obrambenih reakcija donijelo je novu seriju od 7:0 i 13 razlike u 28. minuti (51:38). Nakon toga igrači Darde više nisu imali pravi odgovor pa je Zagreb do kraja mirno čuvao prednost i ostvario četvrtu pobjedu. Stipe Tešija utakmicu je završio s učinkom od 20 poena, šest skokova i šest asistencija. Dvoznamenkasti učinak imao je i Miralem Halilović s 11 koševa i 11 skokova. Kod Darde je Miše Diminić upisao 20 koševa i 11 skokova.

Zagreb – Vrijednosnice OS Darda 73:62 (19:13; 12:15; 24:16; 18:18)

Zagreb: B. Žganec 3, Šarac 6, Segarić 9, Halilović 11, Mileković 4, Brnas 8, Tešija 20, Vuković 2, Novačić 7, Milekić 3, Mašić, Dojkić.

Darda: R, Kujundžić 13, Meznarić 3, Šarac, Diminić 20, Jakić, M. Kujundžić , Žulj, Došen, Hrnčić 12, Barišić, Pandurić 12, Turalija 2.